זיקוק אלכוהול

עולם הזיקוק

אז אחרי שהתמחנו בתחומי ייצור והכנת יין ובירה, כצעד טבעי החלטנו להיכנס לתחום זיקוק האלכוהול, והיום מזה חמש שנים שאנחנו מייבאים ציוד לזיקוק אלכוהול ומדריכים חובבים ויקבים ברזי התחום.
את המזקקות שלנו אנו מייבאים מחברת ALLCOPPER מפורטוגל, המייצרת מזקקות איכותיות מנחושת מעל 40 שנה בטכניקה מסורתית ובעבודת יד ונחשבת למובילה בתחומה. לצפייה באתר החברה לחצו > www.coppercrafts.eu

המזקקות שלנו

המזקקות אצלנו נחלקות ל 3 קבוצות – אלמביק לזיקוק של נוזלים, צוואר גבוה לזיקוק של משקאות מתובלים ובן מארי לזיקוק של מוצקים. מזקקות בנפחים של 10 ועד 80 ליטר נמצאות במלאי באופן קבוע. בנוסף אנו מייבאים מזקקות לפי דרישות ומפרטים ספציפיים בנפחים גדולים.

ציוד נלווה

מעבר למזקקות, ניתן למצוא אצלנו ציוד וחומרים נלווים לתחום הזיקוק: חביות עץ אלון בגדלים שונים, תוספי עץ (סטייבים, שבבים וקוביות), מוט מילוי קומפלט + צינור, קראשר ידני לפירות, מרסקת לתת, מיכלי תסיסה, נשמים וברזים, צינורות שפיה, גנבים, רפרקטומטר, הידרומטר, מד אלכוהול, מדי חום, משורות, קנקנים, שמרים ומזיני שמרים, חומצות ועוד.

ליווי וייעוץ מקצועי

עדיין לא סיימנו – אנחנו ב״סוד היין״ מקיימים שיתוף פעולה עם חברת אלכוג'ק המומחית בייעוץ, ליווי ותכנון של מזקקות. באמצעות שיתוף פעולה זה אנחנו מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מייעוץ וליווי מקצועי יחד עם ציוד מעולה ומענה על כל השאלות: איך מקימים מזקקה ביתית, איזה ציוד נדרש להקמת מזקקה, כמה מקום תופסת מזקקה ביתית וכמה עולה הקמה של מזקקה ביתית.
לצפייה באתר של אלכוג׳ק לחצו > www.alcojack.co.il

יש לכם עוד שאלות?

צרו איתנו קשר!